DOKKER Van 1.6 Access
3 790 000 HUF (10 386 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2018/12 |
|---|---|
| Alvázszám | UU1F6720561760859 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | |
| Kilométeróra állása | 74 024 |
| Kivitel | Zárt |
| Henger-elrendezés | |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 598 cm3 |
| Teljesítmény | 75 kW (101 LE) |
| Szállítható szem. száma | 2 |
| Ajtók száma | 4 |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Szín | |
| Saját tömeg | 1 123 kg |
| Össztömeg | 1 753 kg |
| Csomagtartó | 0 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható kormány ASR (kipörgésgátló) CD-s autórádió centrálzár elektromos ablak elektromos tükör fedélzeti komputer manuális klíma oldal légzsák szervokormány utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák autóbeszámítás lehetséges azonnal elvihető keveset futott nem dohányzó szervizkönyv 30%-tól elvihető.
DOKKER Van 1.6 Access
3 790 000 HUF (10 386 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2018/12 |
|---|---|
| Alvázszám | UU1F6720561760859 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | |
| Kilométeróra állása | 74 024 |
| Kivitel | Zárt |
| Henger-elrendezés | |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 598 cm3 |
| Teljesítmény | 75 kW (101 LE) |
| Szállítható szem. száma | 2 |
| Ajtók száma | 4 |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Szín | |
| Saját tömeg | 1 123 kg |
| Össztömeg | 1 753 kg |
| Csomagtartó | 0 L |
1 Tulajdonos, valós Kilométerfutás. Külön felnikre szerelt, téli-Nyári kerekekkel. Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne. Végig egy Tulajdonos használta. A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei és a szervizkönyv bejegyzései is. Ha ilyen autót keres, érdemes megnéznie! Hitel és tehermentes, azonnal elvihető! A gépkocsi alvázszáma: UU1F6720561760859---
