EGYEDI K5M-S
1 590 000 HUF (4 357 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2022/10 |
|---|---|
| Alvázszám | LFU433WA0N0000610 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | |
| Kilométeróra állása | 500 |
| Kivitel | Mopedautó |
| Henger-elrendezés | |
| Hajtás | Hátsó kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Elektromos |
| Sebességváltó fajtája | |
| Hengerűrtartalom | 0 cm3 |
| Teljesítmény | 0 kW (0 LE) |
| Szállítható szem. száma | 2 |
| Ajtók száma | 2 |
| Klíma fajtája | |
| Szín | Fehér |
| Saját tömeg | 0 kg |
| Össztömeg | 0 kg |
| Csomagtartó | 0 L |
Hitel
| Finanszírozás | |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
Bőr belső LED fényszóró szervokormány vonóhorog azonnal elvihető garantált km futás keveset futott nem dohányzó.
EGYEDI K5M-S
1 590 000 HUF (4 357 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2022/10 |
|---|---|
| Alvázszám | LFU433WA0N0000610 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | |
| Kilométeróra állása | 500 |
| Kivitel | Mopedautó |
| Henger-elrendezés | |
| Hajtás | Hátsó kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Elektromos |
| Sebességváltó fajtája | |
| Hengerűrtartalom | 0 cm3 |
| Teljesítmény | 0 kW (0 LE) |
| Szállítható szem. száma | 2 |
| Ajtók száma | 2 |
| Klíma fajtája | |
| Szín | Fehér |
| Saját tömeg | 0 kg |
| Össztömeg | 0 kg |
| Csomagtartó | 0 L |
Könnyűfém felni LED fényszóró pótkerék USB csatlakozó vonóhorog. Azonnal elvihető garantált km futás keveset futott nem dohányzó. 25 Km-re korlátozott, így robogó jogosítvánnyal is, 14 éves kortól vezethető. 2 személyes. Nyitható ablakokkal és levegő beáramoltatással szerelt. Hatótáv, 40-50 Km.
