MONDEO 2.0 TDCi Business ÁFA-s ár (Cégek számára az ÁFA visszaigényelhető.)
4 000 000 HUF (10 962 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2019/07 |
|---|---|
| Alvázszám | WF0FXXWPCFKD54733 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/05 |
| Kilométeróra állása | 143 441 |
| Kivitel | Kombi |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 997 cm3 |
| Teljesítmény | 88 kW (118 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális többzónás klíma |
| Szín | Szürke (metál) |
| Saját tömeg | 1 597 kg |
| Össztömeg | 2 330 kg |
| Csomagtartó | 500 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható kormány Android Auto Apple CarPlay ASR (kipörgésgátló) automata fényszórókapcsolás automatikusan sötétedő belső tükör AUX csatlakozó bluetooth-os kihangosító bőrkormány centrálzár digitális többzónás klíma dönthető utasülések elektromos ablak elöl elektromos ablak hátul elektromos tükör elektromosan behajtható külső tükrök elektronikus rögzítőfék első-hátsó parkolóradar esőszenzor ESP (menetstabilizátor) fedélzeti komputer fényszóró magasságállítás függönylégzsák fűthető első ülés fűthető tükör fűtőszálas szélvédő GPS (navigáció) guminyomás-ellenőrző rendszer hátsó fejtámlák hűthető kesztyűtartó indításgátló (immobiliser) ISOFIX rendszer kikapcsolható légzsák ködlámpa könnyűfém felni középső kartámasz lemeztető manuális (6 fokozatú) sebességváltó menetfény MP3 lejátszás multifunkcionális kijelző multifunkciós kormánykerék oldallégzsák rádiós magnó start-stop/motormegállító rendszer szervokormány színezett üveg tempomat tolatókamera tolatóradar USB csatlakozó utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák visszagurulás-gátló vonóhorog - levehető fejjel ÁFA visszaigényelhető autóbeszámítás lehetséges azonnal elvihető frissen szervizelt garantált km futás nem dohányzó rendszeresen karbantartott végig vezetett szervizkönyv 30%-tól elvihető.
MONDEO 2.0 TDCi Business ÁFA-s ár (Cégek számára az ÁFA visszaigényelhető.)
4 000 000 HUF (10 962 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2019/07 |
|---|---|
| Alvázszám | WF0FXXWPCFKD54733 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/05 |
| Kilométeróra állása | 143 441 |
| Kivitel | Kombi |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 997 cm3 |
| Teljesítmény | 88 kW (118 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális többzónás klíma |
| Szín | Szürke (metál) |
| Saját tömeg | 1 597 kg |
| Össztömeg | 2 330 kg |
| Csomagtartó | 500 L |
Valós, leinformálható Kilométerfutás, szervizkönyv. Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne, mindkét kulcsa megvan. Jól felszerelt, jó állapotú gépkocsi. Az autó külföldről származik, jelenleg még külföldi papírjai vannak. Honosítása folyamatban van. A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei és a szervizkönyv bejegyzései is. Ha ilyen autót keres, érdemes megnéznie. A gépkocsi alvázszáma: WF0FXXWPCFKD54733---
