RIO 1.25 MPI EX Limited
3 685 000 HUF (10 098 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2017/12 |
|---|---|
| Alvázszám | KNADB512AH6060210 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/12 |
| Kilométeróra állása | 66 862 |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 248 cm3 |
| Teljesítmény | 64 kW (86 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Szín | Fehér |
| Saját tömeg | 1 110 kg |
| Össztömeg | 1 560 kg |
| Csomagtartó | 325 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható kormány ASR (kipörgésgátló) automata fényszórókapcsolás AUX csatlakozó bluetooth-os kihangosító centrálzár dönthető utasülések elektromos ablak elöl elektromos tükör ESP (menetstabilizátor) fedélzeti komputer fényszóró magasságállítás függönylégzsák fűthető tükör guminyomás-ellenőrző rendszer hátsó fejtámlák indításgátló (immobiliser) ISOFIX rendszer kikapcsolható légzsák könnyűfém felni lemeztető manuális (5 fokozatú) sebességváltó manuális klíma MP3 lejátszás multifunkciós kormánykerék oldallégzsák rádió start-stop/motormegállító rendszer szervokormány USB csatlakozó utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák autóbeszámítás lehetséges azonnal elvihető első tulajdonostól frissen szervizelt garantált km futás keveset futott nem dohányzó rendszeresen karbantartott végig vezetett szervizkönyv 30%-tól elvihető.
RIO 1.25 MPI EX Limited
3 685 000 HUF (10 098 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2017/12 |
|---|---|
| Alvázszám | KNADB512AH6060210 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/12 |
| Kilométeróra állása | 66 862 |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 248 cm3 |
| Teljesítmény | 64 kW (86 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Szín | Fehér |
| Saját tömeg | 1 110 kg |
| Össztömeg | 1 560 kg |
| Csomagtartó | 325 L |
Valós, leinformálható Kilométerfutás, szervizkönyv. Nyári Gumik Alufelnire, téli gumik, lemezfelnire szerelve. Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne, mindkét kulcsa megvan. Az autó külföldről származik, jelenleg még külföldi papírjai vannak. Már rendelkezik Magyar műszaki vizsgalappal, így akár, szinte azonnal elvihető! A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei és a szervizkönyv bejegyzései is. Ha ilyen autót keres, érdemes megnéznie. A gépkocsi alvázszáma: KNADB512AH6060210---
