SORENTO 2.2 CRDI LX Plus [7 személy]
7 380 000 HUF (20 224 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2020/02 |
|---|---|
| Alvázszám | KNAPG81BAL5625733 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/03 |
| Kilométeróra állása | 156 287 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 2 199 cm3 |
| Teljesítmény | 147 kW (197 LE) |
| Szállítható szem. száma | 7 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Fehér |
| Saját tömeg | 1 874 kg |
| Össztömeg | 2 530 kg |
| Csomagtartó | 142 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható kormány Apple CarPlay ASR (kipörgésgátló) automata fényszórókapcsolás automatikusan sötétedő belső tükör AUX csatlakozó bluetooth-os kihangosító bőrkormány centrálzár digitális kétzónás klíma dönthető utasülések elektromos ablak elöl elektromos ablak hátul elektromos tükör esőszenzor ESP (menetstabilizátor) fedélzeti komputer fényszóró magasságállítás függönylégzsák fűthető első és hátsó ülések fűthető kormány fűthető tükör guminyomás-ellenőrző rendszer hátsó fejtámlák indításgátló (immobiliser) ISOFIX rendszer kikapcsolható légzsák ködlámpa könnyűfém felni középső kartámasz lejtmenet asszisztens lemeztető manuális (6 fokozatú) sebességváltó memóriakártya-olvasó menetfény MP3 lejátszás multifunkciós kormánykerék oldallégzsák rádió start-stop/motormegállító rendszer szervokormány színezett üveg tempomat tolatókamera tolatóradar USB csatlakozó utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák visszagurulás-gátló vonóhorog - levehető fejjel azonnal elvihető első forgalomba helyezés Magyarországon első tulajdonostól garantált km futás keveset futott nem dohányzó rendszeresen karbantartott végig vezetett szervizkönyv 30%-tól elvihető.
SORENTO 2.2 CRDI LX Plus [7 személy]
7 380 000 HUF (20 224 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2020/02 |
|---|---|
| Alvázszám | KNAPG81BAL5625733 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/03 |
| Kilométeróra állása | 156 287 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 2 199 cm3 |
| Teljesítmény | 147 kW (197 LE) |
| Szállítható szem. száma | 7 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Fehér |
| Saját tömeg | 1 874 kg |
| Össztömeg | 2 530 kg |
| Csomagtartó | 142 L |
1 Tulajdonos, Magyarországi! Valós Kilométerfutás. Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne, mindkét kulcsa megvan. Végig egy Tulajdonos használta. A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei és a szervizkönyv bejegyzései is. Ha ilyen autót keres, érdemes megnéznie! Hitel és tehermentes, azonnal elvihető! Több-szebb fotó, hamarosan. A gépkocsi alvázszáma: KNAPG81BAL5625733---
