NOTE 1.2 Acenta Plus 360Kamera
2 980 000 HUF (8 166 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2015/01 |
|---|---|
| Alvázszám | SJNTAAE12U1031051 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/01 |
| Kilométeróra állása | 108 554 |
| Kivitel | Egyterű |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 198 cm3 |
| Teljesítmény | 59 kW (79 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális klíma |
| Szín | Fekete (metál) |
| Saját tömeg | 1 036 kg |
| Össztömeg | 1 510 kg |
| Csomagtartó | 295 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
360 fokos kamerarendszer ABS (blokkolásgátló) állítható kormány ASR (kipörgésgátló) automata fényszórókapcsolás AUX csatlakozó bluetooth-os kihangosító CD-s autórádió centrálzár digitális klíma dönthető utasülések elektromos ablak elöl elektromos ablak hátul elektromos tükör esőszenzor ESP (menetstabilizátor) fedélzeti komputer fényszóró magasságállítás függönylégzsák GPS (navigáció) guminyomás-ellenőrző rendszer hátsó fejtámlák holttér-figyelő rendszer indításgátló (immobiliser) ISOFIX rendszer kikapcsolható légzsák ködlámpa könnyűfém felni manuális (5 fokozatú) sebességváltó memóriakártya-olvasó MP3 lejátszás multifunkciós kormánykerék oldallégzsák start-stop/motormegállító rendszer szervokormány tempomat tolatókamera USB csatlakozó utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák autóbeszámítás lehetséges azonnal elvihető első tulajdonostól frissen szervizelt garantált km futás nem dohányzó rendszeresen karbantartott végig vezetett szervizkönyv 30%-tól elvihető.
NOTE 1.2 Acenta Plus 360Kamera
2 980 000 HUF (8 166 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2015/01 |
|---|---|
| Alvázszám | SJNTAAE12U1031051 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/01 |
| Kilométeróra állása | 108 554 |
| Kivitel | Egyterű |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 198 cm3 |
| Teljesítmény | 59 kW (79 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális klíma |
| Szín | Fekete (metál) |
| Saját tömeg | 1 036 kg |
| Össztömeg | 1 510 kg |
| Csomagtartó | 295 L |
Egy Tulajdonos! Valós, leinformálható Kilométerfutás, szervizkönyv. Külön felnikre szerelt, téli-nyári kerekek. Magas felszereltséggel rendelkezik: Holttérfigyelő, 360Fokos kamera, stb… Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne, mindkét kulcsa megvan. Az autó külföldről származik, jelenleg még külföldi papírjai vannak. Már rendelkezik Magyar Műszaki Vizsgalappal, így akár azonnal elviehtő! A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei és a szervizkönyv bejegyzései is. Ha ilyen autót keres, érdemes megnéznie. Honosítása folyamatban van. Több-szebb fotó, hamarosan. A gépkocsi alvázszáma: SJNTAAE12U1031051---
