MERIVA B 1.4 T Cosmo Start-Stop
3 485 000 HUF (9 550 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2017/02 |
|---|---|
| Alvázszám | W0LSDEM9G43667557 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/03 |
| Kilométeróra állása | 90 097 |
| Kivitel | Egyterű |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 364 cm3 |
| Teljesítmény | 88 kW (118 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Szürke (metál) |
| Saját tömeg | 1 333 kg |
| Össztömeg | 1 930 kg |
| Csomagtartó | 400 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható hátsó ülések állítható kormány ASR (kipörgésgátló) AUX csatlakozó bluetooth-os kihangosító bőrkormány CD-s autórádió centrálzár digitális kétzónás klíma dönthető utasülések elektromos ablak elöl elektromos ablak hátul elektromos tükör elektronikus rögzítőfék ESP (menetstabilizátor) fedélzeti komputer fényszóró magasságállítás függönylégzsák fűthető első ülés fűthető kormány fűthető tükör guminyomás-ellenőrző rendszer hátsó fejtámlák indításgátló (immobiliser) ISOFIX rendszer kikapcsolható légzsák ködlámpa könnyűfém felni középső kartámasz lemeztető manuális (6 fokozatú) sebességváltó menetfény MP3 lejátszás multifunkciós kormánykerék oldallégzsák sebességfüggő szervókormány start-stop/motormegállító rendszer színezett üveg tempomat tolatóradar USB csatlakozó utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák autóbeszámítás lehetséges azonnal elvihető frissen szervizelt garantált km futás keveset futott nem dohányzó rendszeresen karbantartott végig vezetett szervizkönyv 30%-tól elvihető.
MERIVA B 1.4 T Cosmo Start-Stop
3 485 000 HUF (9 550 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2017/02 |
|---|---|
| Alvázszám | W0LSDEM9G43667557 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/03 |
| Kilométeróra állása | 90 097 |
| Kivitel | Egyterű |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 364 cm3 |
| Teljesítmény | 88 kW (118 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Szürke (metál) |
| Saját tömeg | 1 333 kg |
| Össztömeg | 1 930 kg |
| Csomagtartó | 400 L |
Valós, leinformálható Kilométerfutás, szervizkönyv. Külön felnikre szerelt, téli-nyári kerekek. Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne, mindkét kulcsa megvan. Az autó külföldről származik, jelenleg még külföldi papírjai vannak, már rendelkezik Magyar műsszaki adatlappal, így akár, szinte azonnal elvihető. A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei és a szervizkönyv bejegyzései is. Ha ilyen autót keres, érdemes megnéznie. A gépkocsi alvázszáma: W0LSDEM9G43667557---
