EXPERT FV Standard 2.0 HDi
450 000 HUF (1 233 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2001/08 |
|---|---|
| Alvázszám | VF3BYRHXA12835900 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/05 |
| Kilométeróra állása | 273 228 |
| Kivitel | Körbeüvegezett |
| Henger-elrendezés | |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 997 cm3 |
| Teljesítmény | 69 kW (92 LE) |
| Szállítható szem. száma | 3 |
| Ajtók száma | 4 |
| Klíma fajtája | |
| Szín | Szürke (metál) |
| Saját tömeg | 1 415 kg |
| Össztömeg | 2 315 kg |
| Csomagtartó | 0 L |
Hitel
| Finanszírozás | |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
CD-s autórádió elektromos ablak könnyűfém felni szervokormány térelválasztó ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák azonnal elvihető szervizkönyv.
EXPERT FV Standard 2.0 HDi
450 000 HUF (1 233 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2001/08 |
|---|---|
| Alvázszám | VF3BYRHXA12835900 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/05 |
| Kilométeróra állása | 273 228 |
| Kivitel | Körbeüvegezett |
| Henger-elrendezés | |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 997 cm3 |
| Teljesítmény | 69 kW (92 LE) |
| Szállítható szem. száma | 3 |
| Ajtók száma | 4 |
| Klíma fajtája | |
| Szín | Szürke (metál) |
| Saját tömeg | 1 415 kg |
| Össztömeg | 2 315 kg |
| Csomagtartó | 0 L |
Foglalkozós expert eladó. Jó motorral, de a karosszéria javításokat igényel. Küszöbök cserések. Hitel és tehermentes, azonnal elvihető. Telefonban történő alkudozás kizárva.
