SX4 S-CROSS 1.6 GL Plusz 4WD
4 680 000 HUF (12 825 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2015/09 |
|---|---|
| Alvázszám | TSMJYB22S00180093 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/09 |
| Kilométeróra állása | 106 361 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Összkerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 586 cm3 |
| Teljesítmény | 88 kW (118 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Ezüst (metál) |
| Saját tömeg | 1 240 kg |
| Össztömeg | 1 730 kg |
| Csomagtartó | 430 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható kormány ASR (kipörgésgátló) automata fényszórókapcsolás automatikusan sötétedő belső tükör AUX csatlakozó bluetooth-os kihangosító bőr belső bőrkormány CD-s autórádió centrálzár digitális kétzónás klíma dönthető utasülések elektromos ablak elöl elektromos ablak hátul elektromos tükör első-hátsó parkolóradar érintőkijelző esőszenzor ESP (menetstabilizátor) fedélzeti komputer fényszórómosó függönylégzsák fűthető első ülés fűthető tükör guminyomás-ellenőrző rendszer hátsó fejtámlák indításgátló (immobiliser) ISOFIX rendszer kikapcsolható légzsák ködlámpa könnyűfém felni középső kartámasz kulcsnélküli indítás kulcsnélküli nyitórendszer manuális (5 fokozatú) sebességváltó memóriakártya-olvasó menetfény motoros napfénytető MP3 lejátszás multifunkciós kormánykerék oldallégzsák start-stop/motormegállító rendszer szervokormány színezett üveg tempomat térdlégzsák tolatókamera tolatóradar tolótető - elektromos tolótető (napfénytető) USB csatlakozó utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák visszagurulás-gátló vonóhorog - levehető fejjel xenon fényszóró autóbeszámítás lehetséges azonnal elvihető garantált km futás nem dohányzó rendszeresen karbantartott végig vezetett szervizkönyv 30%-tól elvihető.
SX4 S-CROSS 1.6 GL Plusz 4WD
4 680 000 HUF (12 825 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2015/09 |
|---|---|
| Alvázszám | TSMJYB22S00180093 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/09 |
| Kilométeróra állása | 106 361 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Összkerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 586 cm3 |
| Teljesítmény | 88 kW (118 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Ezüst (metál) |
| Saját tömeg | 1 240 kg |
| Össztömeg | 1 730 kg |
| Csomagtartó | 430 L |
Valós, leinformálható Kilométerfutás, szervizkönyv. Nyári gumik alufelnire, téli gumik, lemezfelnire szerelve. Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne, mindkét kulcsa megvan. Az autó külföldről származik, jelenleg még külföldi papírjai vannak. Már rendelkezik Magyar Műszaki Vizsgalappal, így akár azonnal elvihető! A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei és a szervizkönyv bejegyzései is. Ha ilyen autót keres, érdemes megnéznie. Több-szebb fotó, hamarosan. A gépkocsi alvázszáma: TSMJYB22S00180093---
