POLO 1.2 60 Trendline
1 650 000 HUF (4 522 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2010/04 |
|---|---|
| Alvázszám | WVWZZZ6RZAY171640 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/08 |
| Kilométeróra állása | 183 057 |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 198 cm3 |
| Teljesítmény | 44 kW (59 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 3 |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Szín | Kék |
| Saját tömeg | 980 kg |
| Össztömeg | 1 500 kg |
| Csomagtartó | 270 L |
Hitel
| Finanszírozás | |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható kormány ASR (kipörgésgátló) CD-s autórádió centrálzár dönthető utasülések elektromos ablak elöl elektromos tükör ESP (menetstabilizátor) fedélzeti komputer fényszóró magasságállítás fűthető tükör hátsó fejtámlák indításgátló (immobiliser) ISOFIX rendszer kikapcsolható légzsák lemeztető manuális (5 fokozatú) sebességváltó manuális klíma menetfény oldallégzsák szervokormány utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák azonnal elvihető nem dohányzó rendszeresen karbantartott végig vezetett szervizkönyv.
POLO 1.2 60 Trendline
1 650 000 HUF (4 522 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2010/04 |
|---|---|
| Alvázszám | WVWZZZ6RZAY171640 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/08 |
| Kilométeróra állása | 183 057 |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 198 cm3 |
| Teljesítmény | 44 kW (59 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 3 |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Szín | Kék |
| Saját tömeg | 980 kg |
| Össztömeg | 1 500 kg |
| Csomagtartó | 270 L |
Külön felnikre szerelt, Téli-Nyári gumikkal. Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne, mindkét kulcsa megvan. Esztétikus, jó megjelenésű Autó. A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei. Ha ilyen autót keres, érdemes megnéznie. Hitel és tehermentes, azonnal elvihető. A gépkocsi alvázszáma: WVWZZZ6RZAY171640--
